Archiv pro měsíc: Září 2020

Pozvání na koncert slova a hudby pro Archu pomoci Praha

Zveme Vás na komponovaný program „Albert Schweitzer – muž, na kterého bychom neměli zapomenout“,  ve kterém vystoupí herec Jan Potměšil a přední český varhaník Aleš Bárta.

Pořad připomene Alberta Schweitzera – lékaře, teologa, hudebníka, filosofa, pacifistu, nositele Nobelovy ceny míru. Zanechal nesmazatelnou stopu. Svůj život bezezbytku využil k neúnavné práci pro druhé. Proč někdo jako on, se třemi doktorskými tituly, vynikající varhaník a znalec díla Johanna Sebastiana Bacha, se rozhodl postavit v pralesích nemocnici na kůlech se střechou z  vlnitého plechu? 

Pořad se uskuteční v sobotu 10. října 2020 od 17 hodin v prostoru sboru CASD Praha-Smíchov (Peroutkova 57, Praha 5).

Archa pomoci Praha dlouhodobě pomáhá seniorům a osobám se zdravotním postižením při řešení jejich náročných situací tak, aby mohli zůstat co nejdéle žít ve svém domově. V rámci koncertu bude možné podpořit její činnost.

Srdečně Vás zveme!

Koncert pro APP 2020

„Jsme spolu“ aneb jak jsme pomáhali a pomáháme

V pátek 18. září 2020 ve 20.00 hod. budou zástupci několika sociálních, humanitárních a volnočasových organizací hosty pořadu „Jsme spolu“. Jeho tématem bude: „Jak jsme pomáhali a pomáháme.“ Mezi pozvanými hosty bude i koordinátorka projektu „Archa pomoci Praha“, která povypráví o jeho činnosti.

Ke sledování pořadu se můžete připojit zde.

Jsme spolu_září 2020