Archiv pro měsíc: Leden 2020

Přání a poděkování

Milí senioři,

rádi bychom Vám popřáli do nového roku 2020 mnoho spokojenosti, radosti a dobré zdraví. I v letošním roce Vám chceme být na blízku ve Vašich náročných situacích.

 

Všem dárcům,

kteří podpořili v letošním roce pomoc pro seniory a osoby se zdravotním postižením, mnohokrát děkujeme.

V případě, že jste zaslali dar pro Archu pomoci Praha prostřednictvím účtu, rádi Vám k němu vystavíme na vyžádání potvrzení pro daňově uznatelné účely. Kontaktujte nás na e-mailu: archapomoci@seznam.cz.

Ohlédnutí za koncertem pro Archu pomoci Praha

V sobotu 19. října 2019 se uskutečnil koncert pro Archu pomoci Praha spojený se svátečním slovem pastora Václava Vondráška.

Zazněly skladby Ludwiga van Beethovena a Bedřicha Smetany v podání Jany Vonáškové – Novákové a Petra Nováka. Výjimečná hudba se prolínala se slovem, které přednesl neobyčejným způsobem Svatopluk Schuller.

Koncert oslovil návštěvníky hudbou i krásnými myšlenkami. Během koncertu byla představena činnost Archy pomoci Praha a proběhla také sbírka na podporu jejích aktivit. V rámci ní se vybralo 26.389,- Kč. Prostředky ze sbírky budou použity na poskytování terénní sociální práce pro seniory a osoby se zdravotním postižením, kteří jsou jejím prostřednictvím podporováni v tom, aby mohli zůstat žít co nejdéle ve svém domově a také na rozvoj dobrovolnických návštěv pro ně. Všem štědrým dárcům mnohokrát děkujeme.

Záznam koncertu najdete zde: