Archiv pro měsíc: Listopad 2017

Ohlédnutí za koncertem pro Archu pomoci praha

V sobotu 25. 11. 2017 proběhl koncert Smíchovského pěveckého sboru a komorního souboru FIDES se sváteční bohoslužbou. Během koncertu proběhla kostelní sbírka pro Archu pomoci Praha.

Rádi bychom poděkovali všem účinkujícím, kteří připravili pěknou atmosféru a svým dílem aktivně podpořili Archu pomoci Praha.

Záznam z koncertu můžete zhlédnout zde.

Výtěžek sbírky přes 18.500,- Kč bude použit na realizaci aktivit Archy pomoci Praha, zejména terénní sociální pomoc a dobrovolnictví pro seniory a osoby se zdravotním postižením.

VŠEM DÁRCŮM DĚKUJEME ZA PODPORU!

Pozvání na koncert pro Archu pomoci Praha

Zveme Vás na koncert pro Archu pomoci Praha, který se uskuteční v sobotu 25. listopadu 2017 od 17 hodin v prostorech sboru CASD Praha-Smíchov (Peroutkova 57, Praha 5).

Na koncertu vystoupí Smíchovský pěvecký sbor a komorní soubor Fides. Zazní klasické i novodobé písně a skladby a také předadventní sváteční slovo.

Srdečně Vás zveme!

Koncert pro Archu pomoci Praha 2017

 

Senioři oslavili svůj den v Mníšku pod Brdy

V neděli 1. října 2017 jsme spolu se seniory oslavili jejich Mezinárodní den seniorů. Připravili jsme pro ně výlet pronajatým autobusem do Mníšku pod Brdy, kde si prohlídli místní zámek, následně poobědvali v restauraci a navštívili také vyhlášenou cukrárnu a nakonec se autobusem vydali na návštěvou jedinečného barokního areálu Skalka s kostelem a kapličkami, který nabízí krásný výhled na celé městečko.

Celý výlet se uskutečnil díky daru dárce určeném přímo na tuto akci a také vstřícnosti zástupců MÚ Mníšek pod Brdy, kteří nám vyšli vstříc s potřebnými povoleními. Děkujeme.

Jak si senioři svůj den užili, se můžete blíže dočíst v tomto článku, který vyšel i na webových stránkách Zprávy z Mníšku.

Níže přinášíme ochutnávku fotografií z výletu. Všechny naleznete zde.

Barokní areál Skalka

Společný oběd v restauraci

Zámek v Mníšku pod Brdy